Street Delivery 2013 (Alte-evenimente, Concerte, Expozitii, Proiectii, Spectacole - Bucuresti)

Cand:
-

Misiunea Street Delivery este aceea de a reinventa si de a intari rolul structural pe care spatiul public il joaca in viata locuitorilor cetatii, prin convertirea peisajului urban in spatiu viu.

Street Delivery a reprezentat, începând cu 2006, un cadru în care societatea civilă, artişti, arhitecţi, muzicieni, locatari pot oferi o alternativă la felul în care este percepută locuirea oraşului.

Programul evenimentului: VINERI 14 IUNIE

Restaurarea cladirilor istorice - demonstraţie de ipsoserie / Casa Mincu Cella Cosimex 10:00-19:00
Salonul Național de Sticlă / Casa Mincu UAP 10:00-20:00
Expoziție carol knappe 10 / Casa Mincu Florian Stanciu 10:00-20:00
4B_RDX+L_RDX mobilier urban POINT 4 11:00-23:00
Studio Basar Cutia cu scule 11:00-23:00
60 biserici de lemn Pro Patrimonio, Arhitecții Voluntari 11:00-23:00
Natura ca patrimoniu Asociația Studenților Peisagiști din România 11:00-23:00
Lecturi urbane Advice - Ana Maria Munteanu 11:00-23:00
PAIram cu Earth Safe Design PAIram cu Earth Safe Design 11:00-23:00
kilometrul urban Maria Duda, Facultatea de Arhitectură a Universității Spiru Haret 11:00-23:00
CASTING: UANABI Enclava de arhitectură 11:00-23:00
Metamorfoza clădirii în pavaj colectiv de studenti arhitecti 11:00-23:00
Expoziție proiecte studențeşti Florian Stanciu 11:00-23:00
Studentul anului Echipa "Studentul Anului", Voluntari pentru Idei si Proiecte 11:00-23:00
Poiana lui Iocan Working Title 11:00-23:00
Team Bucharest 2014 Team Bucharest 2014 11:00-23:00
Komunitas Street Lounge Komunitas 11:00-23:00
Carol 53 Carol 53 11:00-23:00
Ridică privirea FindArch 11:00-23:00
Bucharest - City Break Asociația Paspartu 11:00-23:00
Workshop de caligrafie / Casa Mincu Ovidiu Hrin 12:00-18:00
Trei zile la palatul Haller Asociatia ARCHÉ 12:00-20:00
UNArte, Anca Chiricuță/ UNArte fresce biserica Urși 14:00-16:00
Arhitectura la minut Pierre Bortnowski 14:00-18:00
Piatra naturală în spațiul public - demonstraţie de pietrărie Cella Cosimex, Ruxandra Sacalis și Rodica Dina 14:00-19:00
Atelier rastel de biciclete Les compagnons du devoir - Fabien Monestier, Paul Pierret 14:00-19:00
Expo concursuri arhitectura pentru spatiul public - Cluj Dan Clinci 14:00-23:00
Bițacolor. Oameni frumoși pe biciclete frumoase Bițacolor 16:00-23:00
Incubator 107 construcția iurtei incubator 107 16:00-23:00
Reabilitarea Teatrului de vară și Cinema Capitol Save or Cancel 18:00-23:00
Bucureștiul: Saga Castei Geruizilor Corporația de Comics SEFEU 07:00-20:30
Atelier de creație SPUNK - Think Ink. SPUNK Tattoo 09:00 - 23:00
Arhaic Cătălin Soare (John.S) 09:00-17:30
Covor urban Oana Boboc 09:00-21:00
Where did the color go? Alexandra Albu, Oana Parache 09:00-21:00
Harap Alb continuă Editura HAC!BD 09:00-21:00
Comics în stradă Revista COMICS 09:00-21:00
Goliciunea e circulară WOOD BE NICE 09:00-21:30
Sculptură în coaja de ou Brătescu Daniel 10:00-20:00
Creaturi Draguțe Creaturi Draguțe 10:00-20:00
Standul de reviste al Corporaţiei de Comics Sefeu Corporația de Comics SEFEU 10:00-20:00
ArtStyleMove ArtStyleMove Seusan Cristian 10:00-22:00
Salutări din București Apostol Sebastian 10:00-22:00
Make your Urbanland a Wonderland Catalin Laie ( Lartist ) 10:00-23:00
Spaţiu expandat - Ţinut interior Asociatia Volum Art 10:00-23:00
Contempora Asociația Contempora 10:00-24:00
Compulsive Drawers Laura Leonte 11:00-19:00
Romanian Papergirl Romanian Papergirl 11:00-21:00
Mănăstiri rupestre din Basarabia Institutul ,,Fraţii Golescu" pentru relaţii cu românii din străinătate 11:00-22:00
Ignorart Gabriel Barbu 12:00-21:00
Post Industrial Stories Ioana Cîrlig, Marin Raica 12:00-22:00
Mind Readers Breslo 13:00-20:00
Visual Playground Voluntari pentru Idei si Proiecte (Visual Playground) 16:00-18:00
Colorimetrul Cultural Organizația Voluntari pentru Idei și Proiecte 16:00-20:00
TRAIART - Înceracă arta! Traian Marcu 17:00-19:00
Clubul Fetelor Frumoase Ștefania Zoican 18:00-20:00
Experimentul extrasenzorial Asociația Artextract 18:00-22:00
ToyColor şi Panini la Street Delivery Dacris 14:00 - 18:00
Jocurile copilăriei Trenul din Franţa 16:00-19:00
Atelier de linogravură, Atelier de ţesut, Roata olarului Asociaţia Gaşpar, Baltasar & Melchior şi Şcoala Agatonia 16:00-21:00
Atelierele Creative Arts Creative Arts 17:00-21:00
Juggling & firejuggling Juggler.ro 16 00 - 23.00
Bufoniada Lefter Adrian 16.00 - 20.00
Booktopia.ro, o reţea socială prietenă cu cititul Booktopia 16.00 - 20.00
Strada Imaginației Revista de Povestiri (asociația Brain Fitness) 16.00 - 21.00
SUB25 Street [feat. Ideo Ideis & Love Issue] Asociația SUB25 16.00 - 23.00
Tango is Funtastik Tangotangent 16:00 - 18:00
Fetișul tău pentru 1 leu Cătălin Bălan şi Laura Bălan 16:00 - 23:00
Balkans Beyond Borders Film Festival Balkans Beyond Borders 21.30 - 23.00
Arta și caligrafie pe corp Bogdan Surugiu 12:00-22:00
US Scena TIAB 18.00
Loungerie II Scena Live 18:00
Zo Scena TIAB 19.30
Flou Rege Scena Live 19:15
Chimie Scena Live 20.15
Miron Scena TIAB 21.00
Subcarpați Scena Live 21.20
Buna Dimineata Bucuresti Buna Dimineata Bucuresti 09:00 - 22:00
Zarzavagiu Urban Start Focus 10:00-23:00
Etnologii Urbane Etnologii Urbane 14:00-22:00
Tradiţia dincolo de trend Fundaţia PACT 16:00 - 18:00
Atelierul de pânză ViitorPlus – asociaţia pentru dezvoltare durabilă 16:00 - 18:00
Cartea Greenly a unui Bucureşti pentru oameni Greenly Magazine 16:00 - 20:00
Asociatia Salvati Bucurestiul Asociaţia Salvaţi Bucureştiul 16:00 - 22:00
ReLotca ReLotca 16:00 - 23:00
CRIM - Puterea stă în imaginație Miliţia Spirituală 16:00 - 23:00
Pikuah nefesh! (Salvarea vieţii) Search And Rescue Service Romania - Unitatea Zonală Muntenia 16:00 - 23:00
Zona liberă de discriminare ACCEPT 16:00-22:00
Micul meu cartier evreiesc Centrul Comunitar Evreiesc Bucureşti 16:00-23:00
LUMINĂ PENTRU URSICI Free Mioriţa 17:00 - 23:00

SAMBATA 15 IUNIE

Atelier vitraliu / Casa Mincu UAP 10:00-18:00
Restaurarea cladirilor istorice - demonstraţie de ipsoserie / Casa Mincu Cella Cosimex 10:00-19:00
Salonul Național de Sticlă / Casa Mincu UAP 10:00-20:30
Expoziție carol knappe 10 / Casa Mincu Florian Stanciu 10:00-20:30
4B_RDX+L_RDX mobilier urban POINT 4 10:00-23:00
Expo concursuri arhitectura pentru spatiul public - Cluj Dan Clinci 10:00-23:00
Studio Basar Cutia cu scule 10:00-23:00
60 biserici de lemn Pro Patrimonio, Arhitecții Voluntari 10:00-23:00
Natura ca patrimoniu Asociația Studenților Peisagiști din România 10:00-23:00
Lecturi urbane Advice - Ana Maria Munteanu 10:00-23:00
PAIram cu Earth Safe Design PAIram cu Earth Safe Design 10:00-23:00
kilomentrul urban Maria Duda, Facultatea de Arhitectură a Universității Spiru Haret 10:00-23:00
CASTING: UANABI Enclava de arhitectură 10:00-23:00
Metamorfoza clădirii în pavaj colectiv de studenti arhitecti 10:00-23:00
Expoziție proiecte studențeşti Florian Stanciu 10:00-23:00
Poiana lui Iocan Working Title 10:00-23:00
Team Bucharest 2014 Team Bucharest 2014 10:00-23:00
Bițacolor. Oameni frumoși pe biciclete frumoase Bițacolor 10:00-23:00
Komunitas Street Lounge Komunitas 10:00-23:00
Carol 53 Carol 53 10:00-23:00
Ridică privirea FindArch 10:00-23:00
Reabilitarea Teatrului de vară și Cinema Capitol Save or Cancel 10:00-23:00
Bucharest - City Break Asociația Paspartu 10:00-23:00
Conferinţa pe tema parcului natural Văcăreşti Cristian Lascu 10:30-12:00
Workshop de caligrafie / Casa Mincu Ovidiu Hrin 11:00-17:00
Studentul anului Echipa "Studentul Anului", Voluntari pentru Idei si Proiecte 11:00-23:00
Piatra naturală în spațiul public - demonstraţie de pietrărie Cella Cosimex, Ruxandra Sacalis și Rodica Dina 12:00-19:00
Atelier rastel de biciclete Les compagnons du devoir - Fabien Monestier si Paul Pierret 12:00-19:00
Trei zile la palatul Haller Asociatia ARCHÉ 12:00-20:00
Dă culoare oraşului tău Legend.com 12:00-22:00
Patrimoniu contemporan - tur ghidat / Casa arh. Gherman Seling Pierre Bortnowski 13:00-16:00
fresce biserica Urși UNArte, Anca Chiricuță/ UNArte 14:00-16:00
Arhitectura în ariile naturale protejate / Casa Mincu Raluca Munteanu 14:00-17:00
Arhitectura la minut Pierre Bortnowski 14:00-18:00
Incubator 107 construcția iurtei incubator 107 14:00-23:00
Lansare Ghid de educaţie urbană Komunitas 15:00-17:00
Regenerarea satului Leheceni din Bihor conferinţă la casa Lowendahl Alin Balaj 17:30-19:00
Bucureștiul: Saga Castei Geruizilor Corporația de Comics SEFEU 07:00-20:30
Atelier de creație SPUNK - Think Ink. SPUNK Tattoo 09:00 - 23:00
Arhaic Cătălin Soare (John.S) 09:00-17:30
Where did the color go? Alexandra Albu, Oana Parache 09:00-21:00
Harap Alb continua Editura HAC!BD 09:00-21:00
Comics în stradă Revista COMICS 09:00-21:00
Covor urban Oana Boboc 09:00-21:00
Goliciunea e circulară WOOD BE NICE 09:00-21:30
Clubul Fetelor Frumoase Ștefania Zoican 10:00-12:00; 18:00-20:00
Standul de reviste al Corporatiei de Comics Sefeu Corporația de Comics SEFEU 10:00-20:00
Sculptură în coaja de ou Brătescu Daniel 10:00-20:00
Creaturi Draguțe Creaturi Draguțe 10:00-20:00
ArtStyleMove ArtStyleMove Seusan Cristian 10:00-22:00
Salutari din București Apostol Sebastian 10:00-22:00
Make your Urbanland a Wonderland Catalin Laie ( Lartist ) 10:00-23:00
Spatiu expandat - Ţinut interior Asociatia Volum Art 10:00-23:00
Contempora Asociația Contempora 10:00-24:00
La taclale-n portbagaj Asociația Quantic 10:30 - 20:00
Compulsive Drawers Laura Leonte 11:00-19:00
Romanian Papergirl Romanian Papergirl 11:00-21:00
Mănăstiri rupestre din Basarabia Institutul ,,Fraţii Golescu" pentru relaţii cu românii din străinătate 11:00-22:00
Post Industrial Stories Ioana Cîrlig, Marin Raica 11:00-23:00
Ignorart Gabriel Barbu 12:00-21:00
Arta și caligrafie pe corp Bogdan Surugiu 12:00-22:00
Mind Readers Breslo 13:00-20:00
Visual Playground Voluntari pentru Idei si Proiecte (Visual Playground) 16:00-18:00
Colorimetrul Cultural Organizația Voluntari pentru Idei și Proiecte 16:00-20:00
TRAIART - Înceracă arta! Traian Marcu 17:00-19:00
Experimentul extrasenzorial Asociația Artextract 18:00-22:00
Atelier de construcţie şi decorare jucării din lemn Florin Poptean  
Modelează oraşul perfect Legend.com 10:00-14:00
Re-jucaria kihi-kiha 10:00-22:00
Atelier de linogravura, Atelier de tesut, Roata olarului Asociatia Gaspar, Baltasar & Melchior si Scoala Agatonia 10:30-21:30
ToyColor si Panini la Street Delivery Dacris 11:00 - 18:00
Atelier de origami Ana Bodnaras 11:00-13:00
Sa invatam copiii sa protejeze animalele VIER PFOTEN Romania 11:00-18:00
SOS Masina cu Jucarii SOS Satele Copiilor Romania 11:00-18:00
ORASUL FRUMOS AL COPIILOR Corina Theodorescu & prietenii arhitecti 11:00-18:00
CRESTE PRIN ARTA! Teatrul National de Opereta „Ion Dacian” 11:00-18:00
Jocurile copilariei Trenul din Franta 11:00-19:00
Atelierele Creative Arts Creative Arts 11:00-21:00
MUSHTE Cuzina 13:00-15:00
O sacosa in dar Madalina Ene 15:00-17:00
Pe urmele arhitectului Cristofi Cherchez prin Bucuresti Asociatia Istoria Artei 17:00-19:00
Juggling & firejuggling Juggler.ro 11 00 - 23.00
Tango is Funtastik Tangotangent 11.00 - 16. 00
Fetișul tău pentru 1 leu Catalin Balan si Laura Balan 11.00 - 23.00
SUB25 Street [feat. Ideo Ideis & Love Issue] Asociația SUB25 11.00 - 23.00
Bufoniada Lefter Adrian 12.00 - 20.00
Booktopia.ro, o reţea socială prietenă cu cititul Booktopia 12.00 - 20.00
UNIŢIA UNIŢIA 12.00 -18. 00
Dance your Attitude Attitude Ballet Studio 14.00 - 18.00
Strada Imaginației Revista de Povestiri (asociația Brain Fitness) 14.00 -21.00
Strada Imaginației Revista de Povestiri (asociația Brain Fitness) 14.00 -21.00
Street Contact - Impro Cristina Lilienfeld si Irina Negrila 17.30 - 18. 00
Digi Life showcase Digi Life 21.30 - 23.00
Irie Warriors Session Scena TIAB 12.00
Serious Dub Scena TIAB 15.00
Pauză Scena TIAB 16.30
Pseudub Scena TIAB 17.00
Poetrip Scena Live 17.15
Red Bull Music Academy Workshop with Benji B Ceainaria Carturesti 18.00
Norzeatic (Live Band) Scena Live 18.30
Agmantav Scena TIAB 18.30
Aforic Scena Live 19.45
Mighty Boogie Scena TIAB 20.00
Shadowbox (Lansare Album) Scena Live 20.45
Stand High Patrol (FR) Scena Live 22.00
Street delivery after party | Stand High Patrol Club Modern 23.00
Balconul alternativ. Gradinarit si Permacultura urbana Transition Towns Romania (Asociatia Romania in Tranzitie) 09:00 - 19:00
Buna Dimineata Bucuresti Buna Dimineata Bucuresti 09:00 - 22:00
ReLotca ReLotca 09:00 - 23:00
Asociatia Salvati Bucurestiul Asociatia Salvati Bucurestiul 09:30 - 22:00
Traditia dincolo de trend Fundatia PACT 10:00 - 18:00
Pikuah nefesh! (Salvarea vietii) Search And Rescue Service Romania - Unitatea Zonala Muntenia 10:00 - 23:00
Micul meu cartier evreiesc Centrul Comunitar Evreiesc Bucureşti 10:00-23:00
Zarzavagiu Urban Start Focus 10:00-23:00
Atelierul de panza ViitorPlus – asociatia pentru dezvoltare durabila 11:00 - 18:00
CRIM - Puterea stă în imaginație Miliţia Spirituală 11:00 - 23:00
LUMINA PENTRU URSICI Free Miorita 11:00 - 23:00
Cartea Greenly a unui Bucuresti pentru oamen Greenly Magazine 14:00 - 20:00
Etnologii Urbane Etnologii Urbane 14:00-22:00
Zona liberă de discriminare ACCEPT 16:00-22:00

DUMINICA 16 IUNIE

Reabilitarea clădirilor istorice/ Casa Mincu Cella Cosimex 10:00-17:00
Workshop de caligrafie/ Casa Mincu Ovidiu Hrin 10:00-17:00
Salonul Național de Sticlă / Casa Mincu UAP 10:00-20:30
Expoziție carol knappe 10/ Casa Mincu Florian Stanciu 10:00-20:30
4B_RDX+L_RDX mobilier urban POINT 4 10:00-22:00
Concursul de arhitectura în spațiul public Dan Clinci 10:00-22:00
60 biserici de lemn Pro Patrimonio, Arhitecții Voluntari 10:00-22:00
Natura ca patrimoniu Asociația Studenților Peisagiști din România 10:00-22:00
Lecturi urbane Advice - Ana Maria Munteanu 10:00-22:00
PAIram cu Earth Safe Design PAIram cu Earth Safe Design 10:00-22:00
Kilomentrul urban Maria Duda, Facultatea de Arhitectură a Universității Spiru Haret 10:00-22:00
CASTING: UANABI Enclava de arhitectură 10:00-22:00
Metamorfoza clădirii în pavaj colectiv de studenti arhitecti 10:00-22:00
Expoziție proiecte studenți Florian Stanciu 10:00-22:00
Studentul anului Echipa "Studentul Anului", Voluntari pentru Idei şi Proiecte 10:00-22:00
Poiana lui Iocan Corina Angheloiu 10:00-22:00
Team Bucharest 2014 Team Bucharest 2014 10:00-22:00
Bițacolor. Oameni frumoși pe biciclete frumoase Bițacolor 10:00-22:00
Komunitas Street Lounge Komunitas 10:00-22:00
Carol 53 Carol 53 10:00-22:00
incubator 107 incubator 107 10:00-22:00
Reabilitarea Teatrului de vară și Cinema Capitol Save or Cancel 10:00-22:00
Parc natural urban Văcăreşti Save or Cancel 10:00-22:00
Ridică privirea Andreea Ivanovici 10:00-22:00
Bucharest - City Break Asociația Paspartu 10:00-22:00
Atelier vitraliu/ Casa Mincu UAP 11:00-18:00
Piatra naturală în spațiul public Cella Cosimex, Ruxandra Sacalis și Rodica Dina 12:00-17:00
Arhitectura la minut Pierre Bortnowski 12:00-18:00
Atelier rastel de biciclete Les compagnons du devoir - Fabien Monestier şi Paul Pierret 12:00-19:00
Trei zile la palatul Haller Asociatia ARCHÉ 12:00-20:00
Dă culoare oraşului tău Legend.com 12:00-22:00
Bucureștiul: Saga Castei Geruizilor Corporația de Comics SEFEU 07:00-20:30
Atelier de creație SPUNK - Think Ink. SPUNK Tattoo 09:00 - 23:00
Arhaic Cătălin Soare (John.S) 09:00-17:30
Where did the color go? Alexandra Albu, Oana Parache 09:00-21:00
Harap Alb continuă Editura HAC!BD 09:00-21:00
Comics în stradă Revista COMICS 09:00-21:00
Covor urban Oana Boboc 09:00-21:00
Goliciunea e circulară WOOD BE NICE 09:00-21:30
Clubul Fetelor Frumoase Ștefania Zoican 10:00-13:00; 18:00-20:00
Standul de reviste al Corporatiei de Comics Sefeu Corporația de Comics SEFEU 10:00-20:00
Sculptură în coaja de ou Brătescu Daniel 10:00-20:00
Creaturi Draguțe Creaturi Draguțe 10:00-20:00
ArtStyleMove ArtStyleMove Seusan Cristian 10:00-22:00
Salutări din București Apostol Sebastian 10:00-22:00
Studio Basar Cutia cu scule 10:00-22:00
Make your Urbanland a Wonderland Cătălin Laie ( Lartist ) 10:00-23:00
Spaţiu expandat - Ţinut interior Asociaţia Volum Art 10:00-23:00
Contempora Asociația Contempora 10:00-24:00
La taclale-n portbagaj Asociația Quantic 10:30 - 20:00
La taclale-n portbagaj Asociația Quantic 10:30-20:00
Compulsive Drawers Laura Leonte 11:00-19:00
Romanian Papergirl Romanian Papergirl 11:00-21:00
Mănăstiri rupestre din Basarabia Institutul ,,Fraţii Golescu" pentru relaţii cu românii din străinătate 11:00-22:00
Ignorart Gabriel Barbu 12:00-21:00
Arta și caligrafie pe corp Bogdan Surugiu 12:00-22:00
Post Industrial Stories Ioana Cîrlig, Marin Raica 12:00-22:00
Mind Readers Breslo 13:00-20:00
Visual Playground Voluntari pentru Idei si Proiecte (Visual Playground) 16:00-18:00
Colorimetrul Cultural Organizația Voluntari pentru Idei și Proiecte 16:00-20:00
TRAIART - Înceracă arta! Traian Marcu 17:00-19:00
Experimentul extrasenzorial Asociația Artextract 18:00-22:00
Modelează oraşul perfect Legend.com 10:00-14:00
Re-jucăria kihi-kiha 10:00-22:00
ToyColor şi Panini la Street Delivery Dacris 11:00 - 18:00
Atelierul de pânză ViitorPlus – asociaţia pentru dezvoltare durabilă 11:00 - 18:00
Pe urmele arhitectului Cristofi Cherchez prin Bucureşti Asociaţia Istoria Artei 11:00-13:00
Atelier MotivART Asociaţia Senzo 11:00-15:00
Oraşul colorat Raluca Preda 11:00-16:00
Să învăţăm copiii să protejeze animalele VIER PFOTEN România 11:00-18:00
Miniacus Miniacus 11:00-18:00
Jocurile copilăriei Trenul din Franţa 11:00-19:00
Ateliere de percuţie Ikhaya Drum 12:00-17:00
Atelier de linogravura, Atelier de ţesut, Roata olarului Asociaţia Gaşpar, Baltasar & Melchior şi Şcoala Agatonia 13:00-21:00
Magia educaţiei prin joc Asociaţia Lume Bună 15:00-19:00
Trebuie să descoperim! Copiii au vise şi drepturi! Mădălina Ciocoiu, Alin Ivan 17:00-19:00
Juggling & firejuggling Juggler.ro 11 00 - 23.00
Tango is Funtastik Tangotangent 11.00 - 16. 00
Fetișul tău pentru 1 leu Catalin Balan si Laura Balan 11.00 - 23.00
SUB25 Street [feat. Ideo Ideis & Love Issue] Asociația SUB25 11.00 - 23.00
Atelierele Creative Arts Creative Arts 11:00-21:00
Bufoniada Lefter Adrian 12.00 - 20.00
Booktopia.ro, o reţea socială prietenă cu cititul Booktopia 12.00 - 20.00
UNIŢIA UNIŢIA 12.00 -18. 00
Domestic,comedie, drama, 85 min   21.00 - 23. 00
Archer Scena TIAB 12.00
Bia Scena TIAB 13.30
Brusten Scena TIAB 15.00
Violent Monkeys Scena Live 16.00
Tremour Scena TIAB 16.30
The Nuggers Scena Live 17.15
Fane Scena TIAB 18.00
Space Niddle Scena Live 18.30
Polul Nord Scena Live 19.30
VRT Scena TIAB 19.30
Vali Umbră Scena Live 20.30
Silent Strike si Kazi Ploae Scena Live 21.30
Balconul alternativ. Grădinărit şi Permacultură urbana Transition Towns Romania (Asociaţia România în Tranziţie) 09:00 - 19:00
Buna Dimineata Bucuresti Buna Dimineata Bucuresti 09:00 - 22:00
Asociatia Salvati Bucurestiul Asociaţia Salvaţi Bucureştiul 09:30 - 22:00
Tradiţia dincolo de trend Fundaţia PACT 10:00 - 18:00
Pikuah nefesh! (Salvarea vieţii) Search And Rescue Service Romania - Unitatea Zonală Muntenia 10:00 - 23:00
Micul meu cartier evreiesc Centrul Comunitar Evreiesc Bucureşti 10:00-23:00
Zarzavagiu Urban Start Focus 10:00-23:00
CRIM - Puterea stă în imaginație Miliţia Spirituală 11:00 - 23:00
LUMINĂ PENTRU URSICI Free Mioriţa 11:00 - 23:00
Casa cu Blazoane din Chiojdu – consolidare, restaurare şi remodelare. Muntenia la pas 14:00 - 15:00
Cartea Greenly a unui Bucureşti pentru oameni Greenly Magazine 14:00 - 20:00
Etnologii Urbane Etnologii Urbane 14:00-22:00
ReLotca ReLotca 16:00 - 23:00
Zona liberă de discriminare ACCEPT 16:00-22:00

PROGRAM MUZICA

VINERI

Arta și caligrafie pe corp Bogdan Surugiu 12:00-22:00
US Scena TIAB 18.00
Loungerie II Scena Live 18:00
Zo Scena TIAB 19.30
Flou Rege Scena Live 19:15
Chimie Scena Live 20.15
Miron Scena TIAB 21.00
Subcarpati    
 
SAMBATA Irie Warriors Session Scena TIAB 12.00
Serious Dub Scena TIAB 15.00
Pauză Scena TIAB 16.30
Pseudub Scena TIAB 17.00
Poetrip Scena Live 17.15
Red Bull Music Academy Workshop with Benji B Ceainaria Carturesti 18.00
Norzeatic (Live Band) Scena Live 18.30
Agmantav Scena TIAB 18.30
Aforic Scena Live 19.45
Mighty Boogie Scena TIAB 20.00
Shadowbox (Lansare Album) Scena Live 20.45
Stand High Patrol (FR) Scena Live 22.00
Street delivery after party | Stand High Patrol Club Modern 23.00
DUMINICA Archer Scena TIAB 12.00
Bia Scena TIAB 13.30
Brusten Scena TIAB 15.00
Violent Monkeys Scena Live 16.00
Tremour Scena TIAB 16.30
The Nuggers Scena Live 17.15
Fane Scena TIAB 18.00
Space Niddle Scena Live 18.30
Polul Nord Scena Live 19.30
VRT Scena TIAB 19.30
Vali Umbră Scena Live 20.30
Silent Strike si Kazi Ploae Scena Live 21.30

 


Articole despre Street Delivery 2013

Cum a fost la Street Delivery 2013 - poze si impresii

Cum a fost la Street Delivery 2013 - poze si impresii

Am asteptat cu mare drag cea de- a opta editie a festivalului Street Delivery , pe strada Arthur Verona din Bucuresti, si dupa multimea de oameni pe care am vazut-o...


Evenimente recomandate de Metropotam

Nici un comentariu inca vrei sa comentezi?

Ai grija ce postezi! Ne rezervam dreptul de a modera comentariile care contin limbaj necivilizat sau spam.


Recomandari evenimente si tv

Bucuresti:

vezi toate evenimentele
La TV:
  • Viata mea cu Liberace, ora 20:00, HBO
  • Vechiul Hollywood, ora 21:00, Cinemax
  • Wall E, ora 22:00, HBO Comedy
vezi tot programul TV

d'ale zilei...

Ai facut vreodata ceva ilegal?
|Rezultate|Alte sondaje

Descopera